wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Sklep internetowy - Mała Architektura i Systemy Solarne
Kontakt
  • PHU PRESPOL
    NIP: 5931542071

  • E-mail:sklep@ekopomerania.pl
  • Telefon+48 883 873 751
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 13.00

Sklep internetowy - Mała Architektura i Systemy Solarne

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "PRESPOL" - właściciel sklepu "Mała architektura i systemy solarne" istnieje od 2011 roku ciągle intensywnie się rozwijając. Jest liderem na rynku w sprzedaży lekkich systemów osłonowych do budynków zamieszkania zbiorowego a także obiektów małej architektury z bogatą ofertą produkcji i montażu nowoczesnych altan, osłon i wiat śmietnikowych oraz szeroką ofertą metalowych garaży w tym tynkowanych.

Dynamiczny rozwój oraz wprowadzanie nowoczesnej technologii produkcji pozwala firmie być wciąż o krok przed konkurencją, dzięki czemu zapewnia krótki czas realizacji zamówień, doradztwo techniczne i wysoką jakość produktów po konkurencyjnych cenach. W ofercie PHU "PRESPOL" znajdują się m.in. wiaty śmietnikowe i metalowe garaże tynkowane, malowane i ocynkowane - alternatywne rozwiązania dla garaży murowanych i pospolitych garaży z blachy trapezowej. Ławki parkowe i bulwarowe, kosze na śmieci, fotowoltaiczne systemy oświetlania i zamykania, wyłazy dachowe. Duży wybór materiałów stosowanych do produkcji oraz szeroka gama kolorystyczna pozwala firmie w pełni zaspokoić rosnące wymagania Klientów. Wyroby sprzedawane i montowane przez PHU "PRESPOL" sprawdzają się w długim okresie użytkowania, ponieważ firma dąży do tego, aby spełniały wszystkie wymagania stawiane tego typu produktom. Do ich wytwarzania stosowane są najwyższej, jakości surowce i materiały. Przedsiębiorstwo sprzedaje produkty mocne, trwałe, zapewniając im wysoką estetykę. Polityka innowacji polegająca na ciągłym wdrażaniu nowych, lepszych rozwiązań systemowych – profili, akcesoriów powoduje, że proponowana przez PHU "PRESPOL" cena jest konkurencyjna wobec analogicznych rozwiązań technologicznych stosowanych w Europie i na świecie.

PHU PRESPOL jako główny przedstawiciel firmy ŚLIZEX – największego w Polsce producenta wiat śmietnikowych, altan śmietnikowych oraz pergoli śmietnikowych, oferuje dostawę i montaż osłon i wiat śmietnikowych w różnych wariantach kolorystycznych, wykończeniowych jak i pojemnościowych. Do oferowanych obiektów możemy montować (opcja) autonomiczne zestawy FOTOWOLTAICZNE służące do oświetlania oraz otwierania obiektów.

Prowadzimy również dostawy i montaż metalowych garaży tynkowanych produkowanych w oparciu o austriacką technologię nakładania tynku akrylowego na blachę oraz certyfikowany w Niemczech system nośnych zestawów ze stali (konstrukcje) firmy WAW-SYSTEM. Garaże wyposażamy w większości w bramy garażowe uchylne, segmentowe, roletowe i rozwierne niemieckiej firmy HÖRMANN. Równolegle oferujemy sprzedaż wraz z montażem bram garażowych firmy HÖRMANN (PARTNER HANDOLWY) do istniejących już obiektów w różnych konfiguracjach gabarytowych wraz z koniecznym wyposażeniem i automatyką.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl